Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Sekání her na ntb

Chtěl jsem se zeptat, poslední dobou se mi sekají na ntb hry.. ale starší dobrý hry, který sem rozjížděl úplně v klídku.. fakt legendy jako Quake 3, cs 1.6, cod 2, Moh apod. nevíte někdo co s tím nebo čím by to mohlo být způsobeno? Díky moc :)

Tak samozřejmě notebook není dělaný přímo pro hry ale když říkáš,že ti to jelo tak by to mohlo být způsobeno stářím nb.
To znamená např. přehřívání. Hoď sem screen z programu SpeedFan http://www.stahuj.centrum.cz/utility_a_ostatni/sys temove_nastroje/monitoring/speedfan/?g[hledano]=speedfan&g[oz]=4.49

Dej sem screen a zjistíme jestli je to přehříváním nebo třeba ňějakým virem.