Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Potřebuji pomoc s mobilem

Dobrý den když chci naistalovat do mobilu třeba Gta vice city tak se mi to chce instalovat hned do mobilu ale v tom je problém že nemám dostatek místa v něm a i kdybych vše odstranil pořád by tam bylo hrozně málo místa takže se chci zeptat jestli se dá nějak přenastavit aby se to instalovalo na Pamětovou kartu protože na té mám místa až až předem děkuji za odpověď

Nedaji,aplikace se vzdy instalujou do interni pameti telefonu a taktez se tam kopirujou i data.At uz datove soubory hry,nebo obb soubory.Takove to presunout na sd kartu,co je v nastaveni-aplikace,to je naprd.Jedina moznost,jak presunout datove soubory na externi kartu je root telefonu+k tomu urcena aplikace.