Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem android vs ios

Dobrý den, vlastním mobilní telefon Sony Xperia Z se systémem Android a moje sestra Ipad. Existují nějaké hry, které bYchom mohli hrát společně po síti? Děkuji.

Tak tu bajku jsem neznal, ale našel jsem a snad správně ;-)

Liška si chtěla natrhat pár hroznů, ale byly příliš vysoko. Skákala, vrčela, ale nešlo jí to. Nakonec si řekla, že je ani nechce, jsou určitě nedobré a kyselé.

Poučení: Když nemůžeme dosáhnou toho, co bychom chtěli, tváříme se, že o to nestojíme.