Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Test drive unlimited 2 - první spuštění a licenční klíč

Zdar,
v pátek jsem na Steamu koupil hru Test drive unlimited 2. Po stažení a instalaci při prvotním spuštění by to asi mělo stáhnout licenční klíč a zadat do hry. Jenže to vypsalo (a stále vypisuje) hlášku, že se nelze spojit s klíčovým serverem.
[1156-keysrv-png]

Vypadá to, že server, co přiděluje klíče, je offline. Na steam fóru o hře jsem našel hromady dalších nešťastníků a jeden z nich někde sehnal řešení - čekat. Může to být 1-2 hodiny, nebo taky 2 měsíce.

Napadlo mě napsat na support Steamu, ale nejsem si jist jednou věcí - můžu tam psát česky (tedy je nějaký český lokální zastoupení?), nebo to musím sesmolit v angličtině?

Ještě počkám do pondělí, zda to v pracovní den nějakej dobrák nenahodí.

Nějaký další nápady?

Měl jsem stejný problém se hrou Batman:Arkham City.

Mně pomohl jednoduchý způsob,jak to obejít.

Zkus .. C:\Program Files\Steam\steamapps\common\Test drive unlimited 2\Binaries\Win32(64)\ a spusť .exe :-)

Snad to bude fungovat ;-)

Btw. Pokud by to fungovalo,stačí to udělat pouze při prvotním spuštění. Obejde to licenční klíč a už ho to znovu nestahuje.

Spustit hru ze složky jsem taky zkoušel, ale bez licenčního klíče su furt v prdeli, bo ho to chce. Ta výše postovaná hláška je pouze důsledek toho, že Steam klient ten klíč sežene a aktivuje místo mě, takže furt ten samej problém.

Klíč to neukáže, pokusí se ho získat se serveru, tedy stejná procedura, jako při prvotním spuštění, takže zase hláška o nespojení se s keyserverem.
Počkám, to by si IMHO nelajzli, aby prodali tolik kopií a nechali mrtvej server. Jak Valve, tak Atari. Ale tímto jsem s Atari skončil.

Však proto nepanikařím. Jen je mi to trochu líto za synka, závodní hry mu rád dovolím a už by rád nějakou novou, stávající hry má ohraný (Flatout, ReVolt a nejoblíbenější Burnout Paradise). Občas mu dovolím GTASA, ale to jen vyjímečně, bo je to přece jen násilná hra.