Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pomoc s Airsoftem AČR

Dobrý den,
nevím zda tady řešíte i hry jako paintball a airsoft.
Chceme s kámošema založit málý airsoft tým, který bude napodobovat Armádu Čr.
A chtěl bych vědět, jestli nevíte o nějakých dobrých airsoft zbraní (ELEKTRIKY), které používá AČR. Nejlépe kovové.
Děkuji

Děkuji chtěl bych moc ELEKTRIKU vz.58, ale nikde jsem nenašel, našel jsem jen reklamu že brzy vyjde nějaká Osmapadesátka 3. Generace ale ta bude pry za 20.000Kč a potom sem našel Warrior58 ale manuál a nehodlám po každém výstřelu natahovat jak... M4 to kdyžtak jistí. Ale kdyby jste našel vz.58 ELE za nějakou rozumnou cenu ozvěte se mi prosím. A ještě jedna věc, vím že naši používají pistole CZ, ale na elektriku Čezety nejskou a chci se zeptat zda-li ačr používá i jiné pistole.
Děkuji