Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Open world RPG

Zdravím,

Poradítě někdo nějakou open world RPG hru?
Zatím jsem hrál jen gothic 3 a skyrim 5 oboje mě strašně bavilo tak něco podobného bych rád. Nejraději bych si pustil už po 4 skirim od začátku ale už to prostě není ono no :D
Jen né žádnou extra náročnou na PC mám starý pc koupený za 3000kč, skyrim 5 byl maximum náročnější už né.

Předem díky a pěkné svátky.

Přiživím se na tomto příspěvku, doporučte dobrou hru - Open World RPG.

Hrál jsem:

Série Gothic
Série TES
Série Risen
Série The Witcher (Zaklínač)
Two Worlds II
Divinity 2: Ego Draconis a Plameny pomsty

Fallouty mě nebavili, raději mám fantasy svět.