Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Euro Truck Simulator 2-´´kouslá´´ brzda

Zdar,mam takovej problém. Hraju Euro Truck SImulator 2 na volantu Logitech G25 Racing Wheel,vše funguje v pohodě akorát mam ve hře pořád sešláplou rzdu,tím pádem jakmile pustím plyn tak mi truck začne brzdit a brzdí dokud prostě zase nesešlápnui plyn,při manuálním řazení to docela dělá problémy třeba když jedete s nadměrnym nákladem do kopce a potřebujete zařadit... Nevím jak se toho zbavit...Neporadil by mi někdo co s tim? Díky :)

Projdi nastaveni. Automaticky retarder a automaticka motorova brzda. Jestli je jedno z toho zaskrtly zkus odskrtnout. Taky muzes dal trochu mrtvou zonu na pedalu brzdy. Pokud ti to dela jen u ETS2 je to v nastaveni. Ja to hraju na volantu Logitech Driving Force GT a vse je v poradku.

Vítám.Tak tu brzdu jsem opravil ice jsem na tom ztratil mladí ale dal jsem to.Das nastaveni-obladani-mysi kolečkem jedeš dolů a Osa Brzdění je vlevo tak v právo klikneš na to políčko a dát tam Joystick Brake a tím že pridrzis brzdu na pedálu.Tak zdar a