Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Gta 5 ps3

Dobry den mam gta5 na ps3 a po dosazeni okolo 38% dohrany hry se mi dale nezobrazujou misse myslel jsem ze je to chyba skousel sem se zeptat kamaradu a tem to de tak sem resetoval hru reinstaloval vimazal a znova po 38 % hry se dale questy neukazuji
dekuji za rady

to bude tím, že neumíš anglicky. Máš se před misí naskillovat - buď u franklina - střelbu, nebo u michaela - letecký skill. Netuším u jaké mise si skončil, a tak těžko radit, co přesně. Bug hry to stoprocentně není. Koukni do menu, máš tam objectives.