Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Skyrim - koniec hl.dejovej línie - kde odleteli tí 3 draci ?

Mozte mi to niekto prosím vysvetliť ? Lebo keď zabijem Alduina,tak sa vrátim zase do Skyrimu na Jícen sveta a tam bude Paarthurnax,ktorý mi povie,že keď budem niečo potrebovať,tak priletí.Spolu s tými ostatnými drakmi odletia.Ale kde ? Do akého sveta ? Možno moc nad tým rozmýšlam ale zaujíma ma to :-D. Ďakujem za odpoveď.

No ... Mne sa stal oveľa horší problém ... Steam mi updatoval Skyrim a jazyk sa zmenil na angličtinu.Tak som znovu stiahol český launcher,išlo mi to v poriadku ale keď sa malo objaviť menu - tak to padlo.Nemáte niekto nejaký nápad ? (Vážne sa mi nechce reinstalovať hru alebo Steam,keď tam už mám polovicu sveta preskúmaného).

To bude problém... Aktivovaný ho síce mám,ale ja hrám offline,takže to mi asi moc nepomoze - možno skúsim savy zálohovať - ale presne akú zložku ? Skyrim --> data ? A potom keď to zálohujem tak mám nainštalovať Skyrim znovu,namiesto tých dát čo sú tam hodiť tie zálohované a už mi to pojde ? Alebo ako ?

Vyskúšal som to a skoro mi vybuchol počítač :D Proste ja tieto nastavenia moc neovládam.Ale lepšie a rozumnejšie by pre mňa bolo,keby sa dali skombinovať tieto dve rady :

Savy si môžeš zálohovať.

Jestli máš origo tak nic neřeš a reinstaluj to

Dalo by sa nejak zálohovať dáta/savy do napr.winraru,potom z CD znovu nainštalovať Skyrim a namiesto savov čo sú tam dať savy čo som si dal do winraru ?