Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Playstation 4

Ahoj.

Mám problém, ale možná mám řešení. Potřebuji ale vědět zda to bude fungovat.
Playstation 4 má pouze optický vstup, a protože nechci kupovat domácí kino, ani jiné drahé věci, tak jsem našel jiné řešení abych mohl konzoli zapojit do své domácí sestavy která má jen 3,5mm jack.

Optický kabel z PS bych zapojil do fiio-d03k-taishan-d419215.htm a z druhé strany už je pak lehké zapojit do Repro.

Na Amerických serverech tato debata bylo hodněkrát, a většinou obstála. Váš názor?

Playstation 4 má optický vstup, nebo výstup? Pokud máš na mysli výstup, tak ta krabička by mohla fungovat. A do televize to zapojovat nebudeš? Zvuk můžeš vytáhnout i z TV a přivést ho do věže, bez tohoto převodníku.