Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Xbox 360 - kde koupit?

čaues, chtěl bych se zeptat ohledně ceny (vybavení) u Xbox 360 Slim 250GB. Na jedné stránce je za 6500 kč, na druhé za 6000 a na třetí třeba za 5000. Chtěl bych poradit z jaké stránky Xbox koupit a popřípadě v čem jsou rozdíli abych nepřiplácel 2000 za to že to bude mít dva ovladače.

1) Alza: http://www.alza.cz/microsoft-xbox-360-250gb-d43090 1.htm
2) Herní-svět: http://www.herni-svet.cz/xbox-360-slim-premium-250 gb-x360
Změna předmětu, původně: Xbox 360 (Prasak)

Oba obchody vyzerajú renomovane, osobne mám však skúsenosť len s Alzou, ktorá však rozhodne nemá najnižšie ceny.
Najnižšia cena v takýchto obchodoch sa pohybuje zhruba okolo tých 5000-Kč.
V Alze je možnosť predĺženia záruky a podobné poistenia.
Načo nezabúdaj je doprava.
Pokiaľ bývaš blízko a je možný osobný odber tak nieje problém, inak si však pozri ako je v danom obchode zabezpečená.

Osobne by som si vybral ten Herní-svět, aj čo sa týka ceny dopravy, aj samotného xboxu.