Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Ac3 na ps3 nefunkční multiplayer

Dobry den, mam assassin's creed 3 na ps3 a rozhodl jsem se že si zahraju mp, ale při připojeni do hry, pote co pominu že to skoro žadnou hru nemuže najít mi to vždy napíše: byly jste odpojeni od menu hostitele, vraťte se do menu, nevite co s tim?

Tak to neustale zkouším a ve většině případech mě to odpoji těsně před připojenim do hry a když už se do hry dostanu tak mě to zas do pul minuty odpoji (jen jednou jsem si zahral bez odpojeni) a ta hláška je celá takhle: "byly jste odpojeni od hostitele. Vraťte se prosím do menu"