Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém s notebookem

Problém s notebokem

Dobrý den chci se zeptat proč nejdou na tomto notebooku hrát hry jako Mafie 1, NHL 09,GTA San andreas,které jsou starší(hry se ani nespustí) a nové hry jako Fifa 14 a Mafi 2 a jiné novější jdou hrát.Zdá se mi že není něco v pořádku s grafickou kartou.Notebook je nový mám ho asi 14 dní.Děkuji za odpověd.M.D.

interlink.tsbohemia.cz

Fifa 2014jde mafie 1 i 2 jde ale třeba starší hru GTA nespustí vůbec přitom je to starší hra.Přitom má notebook grafickou kartu AMD Radeon HD 7650M.Je to možné že se nějak špatné přepíná karta.A nebo rozlišení monitoru neb nejde nastavit 1366 krat 768.Myslím že je netebook dost silný aby mohl spustit tyto hry.Co se týče ostatních her tak u několika mi to píše špatné nastavení grafiky.Moc děkuji za odpověd je to muj první notebook a učím se s ním.M.D ODKAZ NA CELKOVOU KONFIGURACI jsem dal v předešlých dotazů.

Vyzkoušej režim kompatibility, tak jak ti nahoře psal Icepower32. Notebook sice může být "silný" na staré hry ale musíš si uvědomit jednu věc, notebooky nebývají v drtivé většině hrami podporovány. Druhá věc je ta, že i přes to lze většinu her na notebooku "rozjet", ale stane se, že některé hry prostě na noteboocích nejdou. V případě, že ti nezabere kompatibilita, tak zkoušej hledat na Googlu k jednotlivým hrám.

To jsem zkoušel a podařilo se my zprovoznit jenom NHL 09 ale v malém okně.(jiné ne)Myslím že největší problém je ten že monitor na notebooku má rozlišení jenom 1366krat 768 nedá se změnit na menší.Chci se zeptat zda by ty hry šly spustit když bych připojil stolní monitor kde mužu nastavit jiné možnosti nastavení.děkuji zaodpověd a trpělivost se mnou M.D