Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem xbox 360 natáčecí program

Ahoj, chtěl bych se zeptat zda existuje nějaký program který dám na flashku pak flashku dám do xboxu a ono mi to na ní bude natáčet už jsem se díval na AMZ recorder ale ten mi nejde stáhnout... jestli někdo víte kde stáhnout AMZ recorder tak prosím pošlete děkujiiiii.....

Přesně! Zkoušel jsem to stáhnout ale bylo to zaheslovaný a ještě k tomu to jsou samý viry. Zkoušel jsem to i přes Snagit 11 co každej toy ukazuje jak to funguje a ono ho*vno. Taky bych to chtěl přes tu flashku a ne kupovat drahý karty nahrávací, ale to asi neexistuje.