Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem WoW Free Servery, Dotaz.

Dobrý den. Rád bych se zeptal na nejlepší free server s velkou cz/sk komunitou ?
Odešel jsem z offiku protože na to nemam čas a chci si jen tka zahrát nejlepší normálně XP rate.

Přemýšlí buď Twinstar, nebo Ice wow ? Ale furt se nemohu rozhodnout? Hlavně mi jde taky o dospělejší lidi a více lidí na serveru.
+ Budoucnost serveru aby tam přišli pak pandy a další... Děkuji

Deimos a Phobos sa spoja aj ked neviem ako to bude fungovať ale keď to spravia tak bude server kde hrajú 3500- 4000 co je na free server celkom dobre. Tak na BG a na DF nebude treba čakať ale keď si pomyslím jak mi bude sekat WG :-D.