Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem PS4

Zdravím chcem sa spýtať keby si objednám PS4 z Ameriky konkrétne z Amazonu či by som mohol hrávať hry aj z Europy bez problémov a mať tam Český účet na PSN .

Řekl bych, že naštěstí nemusíš řešit analogové hříčky typu PAL/ NTSC, protože je to digitál, v tom nebude problém. Na netu jsem četl, že PS4 bude bez regionálního zámku, takže by neměl být problém. Problém bych spíše viděl ve věcech jako clo, záruka, 110V vs 220V, apod.