Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Gothic 2 na dynamickém přepínání grafik

Jsem majitelem notebooku s dynamickým přepínáním mezi grafickými kartami AMD Radeon HD7670M a Intel HD Graphics 4000. Žádná z her nemá problém s přepínáním mezi nimi. Pouze G2 rozpozná jen Intel, se kterým je to v podstatě nehratelné. Zkoušel jsem upravit gothic.ini, ale dosáhl pouze toho, že se v nastavení nezobrazila ani grafická karta, ani rozlišení. Zkoušel jsem zakázat intel grafiku ve správci zařízení no nastavení mi pak naběhl jakýsi Microsoft visual basic..... Na internetu jsem žádné řešení nenašel a nějaký update biosu abych si mohl z dynamic modu přejít na fixed mě nepříjde providitelné. Tak se ptám zdali má někdo podobnou zkušenost případně jak to vyřešit. Děkuji

Mám stejný problém na svém notebooku aceru a a také mi to bere jenom inteláckou grafiku a ne invidia geforce gt630m (vim šrot, ale G2 by se na tom sekat neměl). Bohůmžel se mi to taky nepovedlo pořešit.