Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Sandbox hra?

Ahoj mohli byste prosím napsat všechny SANDBOX hry které znáte. Hrozně se nudím a Fifa 14 mě začíná nudit :D

Saits Row série, Far Cry 2,3 (FPS) , Mafia série, Zaklínač, Just Cause série, Sleeping Dogs, a až výjde tak Watch_Dogs na které se tak nemůžu dočkat, když původ. datum bylo 22.11.13. a teď je to na Jaro 2014

Nejvíce doporučuji : Saints Row : The Third, Sleeping Dogs , Watch_Dogs (až výjde :D :( ) a ještě taky Just Cause ! :)
Jsou to fakt bomba hry. A ještě taky The Sims a Assassins Creed série.