Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Outlast-zpráva o chybách

Dobrý den,

Mám problém se hrou Outlast, když se dostanu na určité místo, hra se mi vypne a objeví se mi zpráva o chybě. Když zapnu znovu hru, dojdu zas na to místo, stane se mi to samé.

Děkuji za případné odpovědi.

Iné chyby počas hry si nespozoroval? Tvoja hw konfigurácia? To ide cez steam, že? Spúšťaš to cez odkaz na ploche alebo priamo cez steam? Skús ísť do steamu ako správca (klik pravým tlačidlom myšky > Spustiť ako správca) a spusť odtiaľ hru.