Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Chris Sawyers Locomotion

dobrý den nainstaloval sem si hru locomotion a když jí zapnu tak mam barvy uplne jine jako kdyby v negativu alt+tab nepomoh nic nemuže nekdo poradit ???

V jakém stavu máš ovladače grafické karty?
Patche hry, případně modifikace - máš?
Zkus restartovat PC a pak pustit hru (na PC s dva roky starými ovladači mi to v případě nějakých grafických poruch - i negativní obraz - pomohlo: Vessel, DNF).