Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Ps3 Emulator

Ahoj.. chci se zeptat jetli je vůbec možné stáhnout někde pravý funkční ps3 emulátor.A jetli stím popřípadě němá někdo zkušenosti. Děkuji

Protože se veškerý hardware konzole emuluje ("simuluje") v PC. Hra nemůže využít přímo HW počítače, ale v něm virtualizovanou konzoli. Největší zátěž je pak virtualizace pořádné grafické karty. Třeba PC VMWare nebo Virtual PC (či XP-mode) s bídou emulují nějakou 8-32MB grafiku, obvykle bez 3D akcelerace. Na hraní jen trochu náročnějších her to není ani náhodou.

Tak jasně, že ty hry nevytváří na konzolích :-) Stejně, HW konzole vs HW počítače. Oba jsou například stejné, ale konzole tam utáhne každou hru pro ní vyrobenou, kdežto pc dostane lagy. Sice je pro konzole drobet horší vykreslování atp. Ale stejně je to zvláštní, alespon pro mě :-) Je nějaká možnost emulovat ps2 hru na:

Core duo p6200 2,13ghz
Radeon hd6370M
Ram 3gb ddr3
500gb hdd

??? Test drive unlimited tam jede na very high a plynule. Gta iv se tam dá taky hrát, stejně jako Grid, nebo crash TIME 5 NEBO MAFIA 2. Emulovaná hra by byla žádána: Gran Turismo & fight night round 4.

Vyzkoušet samozřejmě můžeš (udělej to!), pak sem napiš referát (článek). Alespoň bude na co odkazovat ;-)

Já s konzolemi i konzolovými hrami mám nulové zkušenosti (kromě několika minut nějakých formulí, kdy v tříkolovém závodě mě už v prvním všichni soupeři dvakrát předjeli). Konzolistům jsem záviděl jen FEZ, nyní už nemám co. A má láska k nim je všeobecně známa :-)