Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Podle čeho vybrat použitý PS3

ahoj

Chci si koupit použitý PS3 ale skoro nic o konzolich nevim tak jsem se chtel zeptat jestli nekdo z vas nevi na co se koukat pri vybirani? abych nenaletel apod.

jo a nevi nekdo za kolik se da prodat v dnesni dobe PS2 + par her navic zdarma? necipovany nic. nepouzity.

Diky za odpovedi :)

cau

Dnes už pořídíš PS3 do 6000 korun, ale pokud uvažuješ nad použitým, je lepší si ho vyzkoušet. Nejlepší je se zaměřit na BR mechaniku, může se stát že ti odejde jako první, dále HDD v nastavení najdeš jeho kapacitu, nejlepší bude zeptat se třeba majitele co všechno funguje, může fungovat kompletně v pohodě.

jo a nevi nekdo za kolik se da prodat v dnesni dobe PS2 + par her navic zdarma?

Co je pár her? Osobně bych ho hodil na aukro od koruny. Řekl bych že se to pohybuje do 1000 korun, ale to jsem asi přehnal