Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem rada o airsoft AEP

ahoj chtěl bych radu jestli se tu najde někdo kdo trochu má zkušenosti s airsoftem, chtěl bych si pořídit něco do acc 1500kč elektriku vyhlídl jsem si tento Colt 1911 polokov http://www.airsoftmorava.cz/index.php?_a=viewProd& productId=3482
co si o tom myslíte? poměr cena, výkon, dostřel? je v této kategorii něco lepší? případně nějaké jine doporučení, vybral jsem ho hlavně kvůli co nejrealnějšímu vzhledu díky kovovému závěru a částem, ale aby to nebyl moc šmejd, airsoft nehraju jen s kámošem na blbnutí a je to koníček (terče, střelnice,...)
Mám ještě 2 AEP od Tokyo Marui za 800kč glock 18C a colt centimeter master mark iv a nemůžu si stěžovat, ale rád bych trochu výkon a aby to dělalo trochu rany :) ty dvě co mám dělaj dost, ale youtube je dost zmatený tech modelů od různých firem jsou desítky a nevím čím se liší
případně dle ceny/výkonu mě zaujala tato brokovnice
http://www.airsoftmorava.cz/index.php?_a=viewProd& productId=277 jen nevím jestli s pažbou nebo bez, podle komentářů by mi měla stačit, jak říkám nemám na to moc financí. Nějaká rada, typ? sou k ní 3 zásobníky, plnička a všechno
tady je video s tím coltem watch

o plyn nemám zájem zbraně jsou dražší, je s tím moc sraní, dražší pohanědlo a slyšel jsem spoustu jiných nevýhod, taky je to určitě "tvrdší" a to k účelům co jsem uvedl nepotřebuju, AEG tedy po třetí: NEVYUŽIJI, na blbnutí jednou za týden s kámošem a nějaké testy, terče nepotřebuju tak velký zbraně, nemám na ně. Max tu levnou brokovnici co dám aspoň do batohu