Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Xbox ONE nebo PS4?

- Jiz unaveny z neustaleho Upgrade PC, ktery uz me vysel pekne draho a nove hry chcou stale vice a vice, uvazuji o koupi konzole na hrani her po siti(multy-player, BF4, COD ghost)
Ktera je podle vas vyhodnejsi?
(Jiz mam prectene nake recenze, ale stale se nedokau rozhodnout, tak necham na mistni hrace)

- No prave, Xbox360 tak stale dokola kupovat Xbox gold abych si zahral po siti, ale mam rad xbox joystick ;)
- U Ps neplatis nic a hrajes, nevim ale jak to ma pro budouci konzole, placene ci neplacene, tot otazkou.

Michal2- Opravdu? Tak to neni zrovna dobra zprava,,,,dalsi odirani lidi o penize, zaplatit konzoli + zaplatit hru + zaplatit aby clovek mohl zahrat,,,,,,,
PS: vypada to ze si radci budu hrat ve finale jen s kulickou v nose :-D Kdyz se nekdo prida tak dame multi-player :-D