Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem 10 let jsem seděl. Co si mám zahrát?

Ahoj všem. Hry jsem přestal hrát někdy po roce 2003, poslední myslím Command and Conquer: Generals. Pak jsem začal chodit do práce, přišla rodina, stavění baráku, prostě jsem na hry nepomyslel. Nadpis je samozřejmě nadsázka :)

Takže otázka zní: Co byste mi za posledních 10 let doporučili za hry? Mám rád strategie, střílečky, ale když to bude zábavné, tak zvládnu všechno. Nemusím nějaké to kolektivní ťampání po mapě s elfama a tak.

Zatím jsem dostal reference na World in conflict a všechny díly GTA.

Tak jestli jsi hrál naposledy Command & Conquer: Generals, tak můžeš směle pokračovat, dílů je potom ještě dost:

2003 – Command & Conquer: Generals – Zero Hour
2007 – Command & Conquer 3: Tiberium Wars
2008 – Command & Conquer 3: Kane's Wrath
2008 – Command & Conquer: Red Alert 3
2009 – Command & Conquer: Red Alert 3 – Uprising
2009 -- Command & Conquer: Red Alert 3 -- Commander's Challenge
2010 – Command & Conquer 4: Tiberian Twilight
2012 – Command & Conquer: Tiberium Alliances