Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Šachy - java hra na mobil

Ahoj!

Chtěl bych se zeptat jestli nevíte, kde by se dala sehnat nějaká dobrá šachová hra na mobil JAVA.
Nejlepší aby se dala kdyžtak vybrat obtížnost, a když ne tak aby to nebylo až moc snadný.

Nejlépe někde stáhnout zadarmo - ono se to asi týká toho warez taky ... ale takhle ty java hry už jsou po celym internetu hromady.

Viděl jsem jich spousta, ale těžko říct, které z nich maj alespoň nějakou tu obtížnost a stahovat je všechny a zkoušet je se mi nechtělo ... jestli teda nevíte o nějaké.

Díky

Podle mě jsou to nejlepší šachy v Javě, používal jsem je na SE K790i, ostatní jsou proti tomu hračky. Tohle umí např. poslat sehranou partii na mejl, používat vzdálený engine, má to přístup do databáze koncovek atd. Není co řešit. A nejsou to omalovánky, vypadá to střízlivě a přehledně.