Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem SA-MP server cheaty

DOBRÝ DEN
Potřeboval bych nějaký program na cheaty popř. script (na mém serveru). Abych mohl cheatovat já popřípadě někdo jiný. Poradíte?
Předem děkuji za odpověd.

Já používal Mod s0beit, nebo jak se to jmenovalo. Nikomu jsme hru neničili, jen jsme s takovou menší partu dělali kraviny na serveru (lítání s autama, různý kousky na stíhačce atd)