Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Potíže s online hrou: Horolezci, Prší.

dobrý den sem starší žena a moc nerozumím technice oblíbila sem si hry on.line horolezci a
prší měla sem Windows 7 a byla spokojená ted mi děti koupili tu 8! a hry mi skoro nejdou
jsem zklamaná z toho už sem byla trochu závislá na tom ted mi zcela nesmyslně ukončí hru s tím že mi vypršela relace což je nesmysl hra se seká apod.nevím si rady ale všichni říkají že je to tou win 8!já to umím tak zapnout a nic víc úplný amatér tak kdyby někdo měl radu budu vděčná, děkuji moc.

Změna předmětu, původně: potíže s hrou (L-Core)

Zkuste si nainstalovat nejnovější verzi Adobe flash playeru z odkazu, který vám dal L-Core. Pokud by vám to nepomohlo, tak můžete zkusit Flash player odinstalovat pomocí odinstalátoru, tady: oqFVTx ... a pak opětovně nainstalovat. Případně vyzkoušejte jiný prohlížeč, nevím co používáte ale můžete zkusit třeba Firefox, Google Chrome, Opera.