Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Caesar IV - Runtime error

Dobrý deň,
mám originálnu verziu hry Caesar IV a kúpil som si nový notebook Acer Aspire E1-531 (Windows 8). Po nainštalovaní hry a directx (ktorý bol na inštalačnom CD) mi vypisuje Runtime error C++. Na windows 7 som to už dávnejšie opravil, ale už si nepamätám ako som to robil. :-)
Nevie niekto ako na to? Ďakujem za pomoc.

prepáč že ti píšem tak neskoro, ale napíš na google caesar 4 heureka. A tam ho máš za 7€ alebo použitú hru, zachovalú 4€, ale treba ti herný notebook, ten tvoj je poriadny šmejd. Kúp si herný notebook - napríklad asus za 749€ alebo iné za 1000€ ale túto cenu už neviem:€:-|