Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Skyrim-pokec o tejto hre

Skyrim je proste skvelá rpg. Dá sa povedať že je to najlepšia hra tohto žánru.Preto ak chcete povedať svoj názor,napísať tipy triky návody alebo čo súvisí s touto hrou,sem s tým.

Za mě je to opravdu nejlépší hra svého žánru. U mě je to totalně nejlepší hra kterou jsem hrál, někdy si i říkam že bych rád zapoměl na to že sem to dohral a hral uplně od znovu :)) Ale podruhé to hrát když vím co se bude dít se mi už nechce :( těším se na pokračování.

prave to je ten problem znovuhratelnosti. V Bethesde si totiz znovuhratelnost predstavuji tak, ze misto obourucaku to probehnu s magii. Boj je pro me ovsem jen prostredkem jak dosahnout svych cilu a tak bych byl radeji, kdyby se ukoly daly resit ruznymi zpusoby, tedy abych se mohl priklonit na stranu zla, dobra a idealne kdyby tyto strany nebyly nijak primo vyprofilovane. Proste chci, abych se mohl rozhodovat tak jak ja uznam za vhodne a mohl se tak ztotoznit s postavou. Je super se svym hrdinou prochazet krasne lokaci v tezke zbroji a ebonitovym lukem, nedelat pri tom zadny hluk. Ale pak musim zakoncit quest nejakym cinem ktery se absolutne neslucuje s mym presvedcenim a tim se od postavy a potazmo cele hry odtrhavam a zazitek neni natolik komplexni.

Resume - skyrim ANO, questy - ne...

no záleží jakým stylem to hrajete, ale pro mě je to hra na opravdu dlouho, dokonce jsem ji nikdy nedohrál, ale se "znovuhratelnosti" díky kvalitě hry nemám problém a začal jsem ji znovu už nejméně 5x za novou rasu s novým stylem zaměřování. Když je něco takhle hodně dobrý člověk se k tomu vrátí... chce to znova pocítit :)

Treba len pocítiť ten účel rasy a keď chcem už hrať "naplno" , radšej dodržím istý algoritmus.(Tj.,že dodržím istý postup).Napr.za mága - namiešam lektvary,ktoré keď chcem bojovať,sa mi budú hodiť - lektvar zdravia napríklad.Potom si to užijem a keď to vyhrám,tak budem hrať za upíra,musím dosiahnuť účel upíra - stať sa pánom upírov a v noci bojovať proti rôznym nepriateľom.Toto znamená hrať naplno a pocítiť účel rasy.