Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Mass Effect 3-POKEC

Ahoj, co si o něm myslíte? Hráli jste ho? Já jsem si ho dnes koupil a jsem ze solidně nadšen, zatím je to paráda, ale někdy se mi zdá, že je tam až moc filmečků.

Nehrál, protože Origin. Nedovedu se přes zatím něj přenést.

Snad někdy, až nastuduju, jak dostat celý Origin do sandboxu a zakázat mu (firawallem např.) nadstandardní komunikaci. Odříznout jej od zbytku systému.