Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Minecraft pocket edition

Dobrý den když hraji minecraft pe verze v.0.7.2 na androidu 2.3.6 tak po nějaké chvilce se mi obraz zastaví a roztřepe se na místě nejde to ani pořádně vypnout jde to nějak opravit díky.

Záleží na tom,koľko voľného miesta máš na androide. Keď to je nejakých 900 MB tak si vymaž nejaké aplikácie . Môže to byť ešte tým , že minecraft podporuje väčšiu verziu androidu, napr. 3.0.0 . V každom prípade odinštaluj nepotrebne aplikacie a keď ani to nepomôže, tak prepáč ale budeš musieť odinštalovať minecraft . Je mi to ľúto. Ale nezúfaj,minecraft si môžeš zadarmo nainštalovat do pc zo stranok ako: www.ulozto.cz
Dokonca tam majú verziu 4.4.0 kde sú rôzne možnosti !!! :)

PS: A nečítaj si to od konca ale urob čo ti hovorim kamo ! 8-)