Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Doporučte dobré hry

Ahoj lidi doporučte nějaké dobré hry který zabaví celkem na dlouho jestli by to byl prostě volnej svět kde by jsem si mohl dělat co chchi např Gta saintrow mafia 1 2 Red dead redemeption sleeping dogs toto vše jsem hrál všchny díli u GTA :) prosim napište a když se nic nenajde tak prostě nějaké střílečky poodbné BF a nebo CoD a nebo něco potobného Zaklínačovi 2

Já osobně bych ti doporučil Just Cause 1 a 2, Deus Ex Human Revolution a Dead Island Riptide.
A ze sříleček bys měl vyzkoušet Red Orchestru 2, Rising Storm, serie Call of Juarez(1, Bound in Blood, The Cartel a Gunslinger) nebo Frontlines:Fuel of War.
Fuel of war nemá moc dlouhou kampaň ani moc dobrou grafku ale zabaví.

Jestli chceš vyskoušet red orchestru tak si mě přidej na steamu do přátel: ROACHLP

:puff: