Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Online-Flashovky blbnou

Ahoj,
řeším to už asi 10 měsíců, ale o této stránce jsem nevěděl.
Mám 3 roky notebook, Windows 7, 4GB RAM, 2,4 GHz.
Před cca rokem mi na něm začaly blbnout různé flashové online hry.
Jak se to projevuje? Třeba hra Haxball (www.haxball.com) mi jela vždycky dobře a před necelým rokem začala blbnout. Když chci měnit směr, tak ho to mění značně zpožděně, takže to mám výrazně hůře ovladatelné. Další online flashová hra CurveFever (www.curvefever.com), mi dělá to samé.
Obě hry vypadají primitivně, ale vzhledem k tomu, že jsou to online-flashovky, jejich náročnost je na úrovni mafie.
Taková trackmania mi jede tak jak má a reaguje hned.
Je možné, že noťas je starý 3 roky a prostě je opotřebovaný a nestíhá. Zkoušel jsem použít TuneUp, dát maximální výkon bez ohledu na výsledek. Zkoušel jsem různé verze flashe, reinstalovat windowsy, různé prohlížeče. Ovladače mám aktuální podle rad výrobce notebooku. Napadá někoho něco? Nějaká tajná finta jak zapnout úsporný systém windows, ve kterém poběží jenom ta jedna daná aplikace? :-) Nebo cokoliv.
Díky

Takhle, já zkoušel prohlížeče:
Chrome, Opera, Firefox, Aurora, QupZilla, IE, Maxthon - v každém to jelo o něco jinak, ale všech špatně.
Nejsem si jistej, jestli jsem ve všech těchto prohlížečích zkoušel vypnout a zapnout HW akceleraci.

Zkus pohledat v prohlížeči tu HW akceleraci, vyzkoušej to. Pak bych ještě zkusil odinstalovat flash pomocí uninstaleru, tady: 62LKDC ... restartovat notebook a znovu nainstalovat flash, pokud nepomůže, tak už nevím. Píšeš, že Win jsi reinstaloval a stejně to nepomohlo, dále píšeš že Trackmania se ti neseká, takže se ti notebook asi nepřehřívá, ovladače k notebooku máš stáhnuté ze stránek výrobce notebooku, fakt nevím, možná někdo zkušenější něco poradí. Ještě mě napadlo, jak jsi reinstaloval ten Windows, zkoušel jsi to hned poté co jsi nainstaloval ovladače ?

Jo, já před instalací ovladače zkusil, pak nainstaloval další, a zkusil jak to jede atd... Ono to vždy jede o něco líp těsně po nějaké instalaci a pak zas špatně.
Notebook se přehřívá, ale na to mám chladící podložku.
Ještě jsem nezmínil, že to někdy ovlivnilo to, když jsem překlikl okno pryč a pak zase zpátky. Nebo třeba když jsem byl samotný ve své roomce, tak to jelo líp, než když jsem byl s někým ve své roomce, případně u někoho v roomce. Že jakmile to používalo internet, tak byly ty reakce pomalejší, ale přitom internet mám hodně rychlej a ping nízkej.

Tak jestli se ti notebook přehřívá, tak by jsi ho měl vyčistit, chladící podložka ti moc nepomůže. Při přehřívání se může notebook podtaktovávat. Zkus ještě vypnout antivir pokud nějaký používáš. Každopádně ho vyčisti, s tímto ti určitě chladící podložka nepomůže: gxuoDm

Já ho měl jednak rozebraný sám a pak i byl v servisu - protože měl pokažený disk. Doufal sem, že ten disk byl zdrojem problémů, ale bohužel nebyl. Měli ho tam, ale na jinou závadu nepřišli, i když jsem jim to tam psal. Kdo ví, jestli ale nějakou hledali.
Před pár dnama se mi notebook sekl a měl sem modrou smrt.