Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Co s kartičkami ze Steamu?

Padají buď při hraní her nebo se dají vyměnit, koupit, dostat jako dárek.

Co s nimi děláte? Já je prodávám na trhu, honění nějakých XP bodu mě opravdu nezajímá.
Snad se pak z té steamácké peněženky bude dát normálně nakupovat hry, nikdy jsem to nepoužil. Nemáte s tím někdo zkušenost?

Čili tržba za kartičky je pro mě po všech stránkách výhodnější :)

Diskutabilní.
S vyšším levelem ti padají zajímavější slevy (ověřeno uživateli na fóru) a je zde i vyšší šance booster pack dropu.
Ačkoliv jsem pouze lvl 30, už 3x mi spadl booster pack a 2x foilka. A věř, že ty mají zcela jinou prodejní cenu.

Viz oficiální FAQ:

Once eligible, your Steam Level increases your rate of receiving a booster pack drop:
Level 10: +20% increase in your drop rate
Level 20: +40% increase in your drop rate
Level 30: +60% increase in your drop rate
Level 40: +80% increase in your drop rate
Level 50: +100% increase in your drop rate (i.e. the rate has doubled)
Etc.

Každopádně jestli chceš na Steamu vydělávat, měl bych jeden tip ;-)

Booster pack (přídavný balíček) mi padl už mnohokrát (možná až 10x!), a to mám level 11. Vzácná karta jednou. Booster pack = tři kartičky, cena jim tak nějak odpovídá. Když mi padne, mrknu na jeho cenu na trhu, mrknu na ceny jednotlivých kartiček a podle toho, co je výhodnější, udělám. Prodám jako celek nebo rozbalím a prodám jednotlivě.

Než ses dostal na ten 30 level, musel jsi mnoho kartiček neprodat, případně i kupovat/měnit. Kdybys vše prodával, získal bys možná desítky eur.