Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Magic (karetní hra)

Ahoj!
Jsem úplnej nováček.

watch (návod sice mám ... ale rád bych si udělal rychlý úvod a pak se začet to toho podrobnýho návodu)
V tomto videu hovoří o Magic the Gathering.

A já doma vyhrabal starou bratrovu sadu - kde všechny mají na rubu "Wastelands" - jsou červený.

Když jsem na googlu zadal "Magic Wastelands" - našlo mi to nějakou jednu určitou kartu.

Přijde mi že ta bratrova sbírka "Wastelands" je jen jakási česká předělávka originálu "The Gathering".

Nejspíš se pletu ... prosím ...mohli byste mě někdo seznámit o co tady jde? :-)

Ježiš ... už to vidim ...

Ono to nebude mít s Magic vůbecn nic společnýho ... teď jsem kouknul na ty starý krabičky od těch karet a na rub karet a do návodu ...

Ono tam o Magic není ani zmínka ... nevím proč mě to napadlo ... :D

http://cs.wikipedia.org/wiki/Sb%C4%9Bratelsk%C3%A1 _karetn%C3%AD_hra

Dole to je ... je to samostatná karetní hra Magicem pouze inspirovaná ...

Tak se omlouvám ... měl jsem víc hledat ... Já už si prostě od mala myslel že je to Magic