Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zaklínač=> chci ji mít plně v angličtině(né jenom dabing)

Dobrý den, dneska jsem si kozpil Zaklínače rozšířenou edici a je profesionální české verzi, já moc češtinu nechci, tak proto jsem šel na jejich stránky, stáhl english pack a zjistil, že je to pouze dabing, nevíte, kde sehnat i text ? díky moc

nevíte, proč mi připadá, že Zaklínač má takové špinavé textury?, když se kouknu třeba na jejich ruce tak vidim, jak v texturách ruky přeblikávají takové obdelníky, které to rozmazávají.