Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem APB Reloaded dotazy

Dobrý večer, začal jsem hrát free to play hru ze steamu APB Reloaded, no pro nováčka není jednoduchá a rád bych se zeptal na pár věcí, doufám, že se najde nějaký hráč který ví.
1) Jde změnit postava (pohlaví, vlasy, atd..) když už mám rozehranou hru? Nebo musím založit nový účet?
2) Kde se dají sehnat granáty? V misi na mě vždy naletí kupa granátu a hned sem mrtvej, ale v obchodě je mezi zbraněma nikde nemám..
3) Jak změnit stranu (policisté/gangsteři)? To nejde? musím hrát jen za to co si vyberu na začátku?
4) Když kupuju oblečení jakto, že nevidím jak to vypadá, bude vypadat. To si to nejde někde vyzkoušet at to na sobě vidím?
5) Jak respawnovat svoje auto? V inventáři mám nějaké policejní, ale kde? Jak ho "vypustit"? Je možné, že to na mém nízkém levlu ještě nejde?

loading...

Vidím že už to hrajed asi dlouho..potřeboval bych vědět jak se mnění oblečení mám ho koupene ale nevím jak si ho mám dat na sebe nejde mi to mužu jej akorat prodat..vím jak vyměnit zbran u NPC ale prote když si chci vyměnit oblečení a dám ybrat jake tak žadne v inventari nemám