Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém s hrou NFS The Run

Dobrý den chci se zeptat, proč mi nejeda hra need for speed: The Run tak jak má
procesor: Pentium D 925 3,45 ghz
grafika: amd radeon hd 6670 1gb oc
ram: 2gb ddr2
zdroj 350W

Hra jede max 20 fps na min. detaily. Přitom by měla jet okolo 40 fps na střední alespoň. Hra je jakoby zpomalená.

A jak jsi přišel na to, že by to mělo jet 40 fps na střední detaily ? Nesplňuješ ani minimální požadavky.

MINIMUM PC REQUIREMENTS
OS: Windows Vista SP2 32-bit
DirectX: DirectX 10
Processor: 2.4 GHz Intel Core 2 Duo or AMD Equivalent
Memory: 3 GB
Hard Drive: 18 GB
Graphics card (AMD): 512 MB RAM ATI Radeon 4870 or higher performance
Graphics card (NVIDIA): 512 MB RAM NVIDIA GeForce 9800 GT or higher performance
Sound card: DirectX Compatible
Keyboard or Gamepad or Steering Wheel
DVD Rom Drive
Online: 512 KBPS or faster Internet connection

RECOMMENDED
OS: Windows 7 SP1 64-bit
DirectX: DirectX 11
Processor: 3.0 Ghz Intel Core 2 Quad or AMD Equivalent
Memory: 4 GB
Hard Drive: 18 GB
Graphics card (AMD): 1024 MB RAM ATI Radeon 6950
Graphics card (NVIDIA): 1024 MB RAM NVIDIA GeForce GTX560
Sound Card: DirectX Compatible
Keyboard or Gamepad or Steering Wheel
DVD Rom Drive
Online: 512 KBPS or faster Internet connection

Tvé youtube odkazy mě nezajímají, nahraju video na svém kompu a napíšu tam, že jsem to hrál na 286ce a budeš tomu věřit ? Nebo pojedu trabantem a natočím, že jsem jel rychlostí 300 km/h a budeš tomu věřit ? Napsal jsem ti, že nesplňuješ minimální požadavky té hry.