Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem hry u kterych lze zmenit pribeh

cus lidi schanim hru ve ktere se da zmenit pribeh podle toho jak co udelate . neco jako mass effect,dragon age,the walking dead,skyrim :D je mi jedno jaky zanr ale aby tam bylo rozhodovani a ruzny konce podle toho jak ste se rozhodli :) za kazdou hru budu vdecny diky :)

Original War, Alpha Protocol, Call of Duty Black Ops II, S.T.A.L.K.E.R. séria (hlavne Call of Pripyat), všetky vyššie spomínané samozrejme a mnoho ďalších.