Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem World of tanks spuštění

Dobrý den , mám takový problém.Vždy mě šla hra spustit přes lancher ale teď se mi to nenačte a pak mi to napíše , že je aplikace spuštěna.patche nemám, hru mám stáhnutou ze stránek.Děkuji za odpověď

Když kliknu na Wot launcher ve složce world of tanks tak se me to nacita ale nic se nenacte ale když to hned zksuim znova tak mě to píše , že je aplikace spustěna co stím?Zkoušel jsem přeinstalovat a nic.