Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem nVidia GT 635M

Dobrý den, chtěl bych vás poprosit aby jste tady diskutovali o téhle grafice. Já mám sestavu Core i5, 8gb Ram, a tuto grafiku. Pište jsem které herní "lahůdky" jste na této grafice rozjeli :)
Změna kategorie, původně: PC hry (Kurt)

Ona většina stolních (dnes průměrných) počítačů bude mít větší výkon, než tvůj notebook.
Mě osobně vcelku fascinuje to sebemrskačské utěšovnání se majitelů levných notebooků s nějakou tou mobilní grafikou, že to "není tak špatná grafika a že ty hry se vlastně ani moc necukají". Na občasný hraní to neodsuzuju, ale snaha z toho vymáčknout ultra detaily a používání jako hlavní herní stroj, mi přijde poněkud ujetá a ubohá. Zvláště, když na tom chceš hrát "herní lahůdky", což je slovní spojení, který se mi, přiznávám, poněkud ekluje.