Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Čo teraz hráte?

Nemyslím priamo v tomto momente, ale celkovo čo máte teraz rozohraté. Za mňa osobne Max Payne 3 a Sniper Ghost Warrior 2.

Nedávno som rozohral Dragon Age Origins. Mám silný pocit že to bude pokračovať dvojkou.:-)
Inak rozohraté z dlhodobého hľadiska mám Fallout NV, Alan Wake, Just Cause 2, Batman AA...musím sa k týmto niekedy vrátiť a dokončiť ich.:-)