Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Náhle z ničoho nič sekanie náročnej aj nenáročnej PC hry.

Dobrý deň. Mám multimediálny notebook, procesor intel core i5 2,4GHz, 4GB RAM, grafická nVidia GeForce GT540M/1GB. Notebook mám rok a pol. Chcel som noteebook hlavne na hry a začal som GTA 4 čo išiel na plno ale v pohode. Od januára hrávam hru Battlefield 3 mp, čo je dosť náročna hra na notebook. Hra mi išla v pohode no notebook šľapal na plno, ba aj mi často seklo, že sa zastavila hra( vypínal som ju cez správcu úloh). Keď mi to seklo tak mi písalo čosi o grafickej karte no vždy som to vypol a hral ďalej. Neviem či ste bf3 hrali ale je potrebné na mp origin a od včera 4.6.13 bol upgrade originu a odvtedy mi to začalo strašne sekať.(nemusí to byť upgrade-om, pretože hral som po upgrade ešte bez sekania až neskôr v ten deň začalo neskutočne sekať) Určite každý z vás pozná hrú counter-strike 1.6 a je to absolútne nenáročná hra. Hrávam ju cez steam a po tom čo mi strašne sekalo bf3 mi začalo rovnako aj táto. Nechápem to, veď cs 1.6 ide na každom PC :(. Viem, že nemám bohvieakú grafickú aj mi veľakrát písalo aby som si kúpil novšiu ked mi bf3 seklo. Prosím poraďte čo mám robiť, v čom je chyba, či je chyba v grafickej alebo to môže byť vírus alebo grafická prestala pracovať- že ju bf3 úplne zodralo. Za ten rok a pol som hrával hry ako je CoD 4, CoD MW2 čo je tiež náročna hra. A keď hrám cs-ko tak mi píše warning flush cl entity packet.

VĎAKA!!! Mal som ten ib updater.exe tak som ihned odinštaloval a tiež pýtalo prepisanie číselneho kodu. Zabudol som napísať že v ten deň som sťahoval cod mw3 no potom som zapol hru a sekala tak som ihned zmazal torrent aj v preberaní súboru no pravdepodobne sa ten ib updater stiahol v tej polovici čo som stiahol. Ďakujem aj ostatným za rady opäť som o niečo múdrejší :-D a samozrejme kúpim si chladiacu podložku na battlefield 3. Ďakujem!