Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Dota 2, mid game záseky

Zdravím, mám problém s Dotou 2, rok jsem hrál dotu v pohodě, ale pak jsem ji kdysi zapl po delší době a vždy hraji a asi po sedmi minutach hraní se dota začně strašně kousat, z 60 fps to spadne najednou na 3 fps a nedá se to hrát.. ale pc jede v pohodě dál, pc se nepřehříva teploty max 60 C.
Jen jsem postřehl že když se ta dota začně sekat tak hrčí Hardisk, musím tu dotu vypnout počkat 5 min a zase ji můžu zapnout a 7 minut bez sekání hrát. DOkážete mi poradit? Nikdo ještě nepřišel čím to bude, na HDD mám 10 GB místa, ale to by mělo stačit ne ? Děkuji za nápady a přeji hezký den. :)

Když chrčí harddisk, podívej se v CrystalDiskInfu na SMART hodonoty. Pro jistotu si zjisti výrobce, stáhni UBCD a zvol HDD Diagnosis, spusť utilitu podle tvého výrobce a dej full scan. Podle velikosti HDD bude test trvat, pokud budou chyby jak v CrystalDisku tak v testu, tak je asi načase koupit nový disk.