Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Fallout New Vegas - padání

Pěkný den přeju,

při načítání poslední ulož.pozice se hra sekne, respektive ta ruleta (znalci vědí) se stále otáčí a hra se prostě nenačte (neodpovídá). Hra ani tak nepadá, neseká se grafika, ale spíše jen toto. Nemáte někdo osvědčený recept?

Díky!

Mě se stává to samé, ruleta, seká se a hlavně problémy s načítáním občas....jdu na načítání postavy, už už se mi to načte a bum na hlavní plochu počítače.....jinak když už hraji nepoužívám ani bozar, sniper rifle nebo proti tankovou pušku.....ale hraji s módem naprosto dvou dokonalých holek (Wllow a Hazel(sniper NCR)....splění jednoduchých přání vám udělá ultímátní sniper pušku SR-25 co má ona jinde ji neseženete. a abych nezapoměl společníky Boone, Cass, Russel(další borec) a Niner(je to feťak a drogový dealer) ale je dobrý s SMG.:-)