Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nefunkčnost Minecraft serveru :(

Potřeboval bych poradit s minecraft serverem.
včera večer se něco podělalo a vždy když se připojím na server tak to všechny hráče kickne.

V konzoli se spamují věci něco jako 1_5_R2
java.lang.NullPointerException

nebo např. net.minecraft.server.v1_5_R2.MinecraftServer.main( MinecraftServer.java:601)
net.minecraft.server.v1_5_R2.LocaleLeanguage.<clin it>(SourceFile:8)

když to zadám na internet tak mě to najde nějaké blbosti a nebo to nenajde nic.
Poraďte prosím co stím.

Ideální by bylo zjistit co se přihodilo => pročíst log ze včerejška/dneška. Umožňuje ti tvůj poskytovatel hostingu obnnovení ze zálohy? Informace, které jsi sem vložil, o problému neříkají nic. Samotný server po spuštění (bez hráčů online) v konzoli nepíše žádné chyby? Až když se připojí první hráč? Nepřidával jsi nějaký plugin/mod (neuvedl o jaký minecraft se jedná, vanila, bukkit,..)? Neměnil jsi nastavení nějakého pluginu?