Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Battlefield Bad Company 2-Chybí obraz

Dobrý den.
Mám problém,že když chci tuto hru hrát,tak Menu funguje,mini mapa taky,ale herní grafika v misích prostě chybí,dříve mi to nic takového nedělalo,žádné ovladače ani nic podobného jsem neatualizoval.Prostě v misích vidím munici a informace,menu jde ale když hraji,tak vidím jen šedou plochu a nic víc.

taky mi nesel obraz ale predtim jo. Nevim jestli vam to pomuze ale me to pomohlo. Jdete do slozky Dokumenty/BFBC2/ zde je textovy dokument "sensittings" ... otevrete ho a najdete radek "DxVersion=Auto" .... to auto prepiste na 9 ... vysledek "DxVersion=9" ulozte a melo by to jit... Jak rikam..me to pomohlo. pokud vam to taky pomuze tam dejte vedet