Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Potřebuji pomoci s projektem

Zdravíčko,
Lidi nebudu to nějak moc okecávat a přejdu rovnou k věci. Moc potřebuji aby mi někdo pomohl udělat project do power pointu do školy. Musím mít totiž na zítřek zpracovaný projekt ale nemám vůbec čas. Píšeme spoustu testů a nestíhám. Proto snažně prosím někoho z poradny kdo by mi tento projekt udělal. Není to nic těkého jen udělat prezentaci v power point okolo 10 - 15 stran na jakékoliv téma. Učitel preferuje spíše obrázky a základní krátký text. Téma jsou opravdu volná např. medvědi, špaček, Valve, sušenky....
Vím že asi nikdo nebude mít zájem pomoci ale kdyby se náhodu někdo našel tak bych mu byl nesmírně vděčný a samozdřejmě když bude s něčím potřebovat pomoci tak rát oplatím :-)
Nejlépe power point 2003 ale to není podmínka.
Takže jestli se najde dobrá duše tak ať mi to prosím pošle na e-mail : DiscoMan@centrum.cz

Člověče, moc nevěřím, že se někdo najde. Tohle je klasická zakázka, musel bys asi šáhnout do peněženky. Nebo třeba ochotnému darovat nějakou hru na Steam. Já to určitě nebudu, mám tu teď PP '97. A nemám čas.

Mimochodem, jsme na herní větvi ;-)

"10 - 15 stran na jakékoliv téma Učitel preferuje spíše obrázky a základní krátký text. Téma jsou opravdu volná" jestli je to takhle tak nechápu proč si nenajdeš něco na internetu a jen nestáhneš, jen blázen by ti dělal 15 stránkovou prezentaci a ještě k tomu zadarmo, kde žiješ :D